«З КОЖНИМ ДНЕМ  НЕ КРАЩАЄ ЖИТТЯ…»

Публікації Трибуни Праці

 

Прочитали в «Трибуні праці» статтю її  редактора Павла Смовжа  «Це називається: «Приїхали!» і знову не можемо витримати – пишемо в редакцію колективний лист.

Бо хіба  таке можна мовчки спостерігати – введення платної медицини при конституційній гарантії її безкоштовності для громадян України?!. Бо з кожним днем не кращає наше життя, а гіршає, особливо для пенсіонерів.

Як могли депутати Іванківської районної ради приймати таке  рішення всупереч Конституції нашої країни? Хоч один з них уявив себе на місці пенсіонера з пенсією в 2-3 тисячі гривень чи простого робітника із зарплатою в 3-5 тисяч гривень?!. Як їм жити нормально на такі гроші? А особливо тим, хто не в райцентрі, де ще є хоч якась робота. Приїхати з села до лікарні – плати. За прийом лікарем – плати. За виписані тобі ліки в аптеці – плати. За ліжко-місце, якщо тебе госпіталізували в стаціонарне відділення лікарні – плати. За харчування там – плати. А лікуватись, як правило, треба днів з десять, не менше. То чи вистачить хворому оплатити все те зі своєї мізерної пенсії чи зарплати? А ще ж треба комунальні платежі вчасно сплачувати, щось їсти купувати… От і живи, як хочеш!..

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.