Через одних страждають інші

Публікації Трибуни Праці

 

Прочитали з сусідами статтю «Одні – поливають, інші – сидять без води» у «Трибуні праці» за 14 серпня. Дійсно, так воно і є: через одних страждають інші. А те, що деякі споживачі користуються водою в обхід лічильника, то, вважаю, це турбота керівництва КП ІРР «Іванківводоканал». У вечірні години нехай регулярно обходять своїх споживачів у приватному секторі: може, хоч не всіх, але частину крадіїв води знайдуть. Та покарають належним чином.

А ще я (як ото кажуть в народі, «хто до кого, а я – до Марусі…») знову поведу мову про нашу ТЕС 18 МВт. На її території – 6 артезіанських свердловин. Їм для обертової води необхідно мати об’єм 5170 куб. м для переходу теплової енергії в електричну і 1600 куб. м – для підживлення об’єму обертової води.

Якби керівництво району добилось припинення експлуатації ТЕС 18 МВт, тоді б ці свердловини можна було закільцювати з селищними і не було б недостачі води у спекотні дні.

P.S. Частина цієї води «вилітає» в повітря парою об’ємом 1270  куб. м щодоби, а ще 330 куб. м за добу – витікають господарчими стоками в  Жорнівку. Ніде в світі такого марнотратства природних ресурсів немає.

 

Надія ЯКОВЕНКО.