«КОЛИ БУДЕ ЗАРПЛАТА?!. МИ НІЯКИХ ПОЯСНЕНЬ ЧУТИ НЕ ХОЧЕМО!..»

Публікації Трибуни Праці

Так жорстко (і, в принципі, справедливо) лунали – неоднократно й на різний лад – деякі голоси з кількох десятків медпрацівників Іванківської ЦРЛ, які  прийшли на 58-му позачергову сесію районної ради, аби  «вибити» недоплачену їм зарплату.. Яку вони за минулий місяць отримали 27 серпня частково (в розмірі 65 відсотків належної).

Її депутати збиралися  в п’ятницю 4 вересня у залі засідань РДА та райради, аби серед  інших питань порядку денного розглянути й заяву головного лікаря КНП ІРР «Іванківська центральна районна лікарня» Оксани Кадун про звільнення її з посади за угодою сторін. А медпрацівники, незважаючи на  карантинну заборону проведення багатолюдних масових заходів  у закритих приміщеннях, прийшли з вимогами, крім зарплатної, ще й «не допустити закриття ЦРЛ».

Зважаючи на неординарність ситуації,  розповім дещо про  ці два питання, що стали предметом гарячого обговорення на тій сесії. Хоча наперед знаю:  ця  спроба об’єктивно висвітлити існуючі проблеми все одно буде неоднозначно сприйнята різними людьми. Така вже визначальна прикмета сьогодення: думки й позиції в багатьох дуже поляризовані. Тому хочу  наголосити: я не захищаю тут нікого й ні на кого не нападаю. Просто, як то кажуть, люби, Боже, правду!..

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.