НЕОБАЧНО ПРОПУСТИЛИ ОДНЕ СЛОВО. В РЕЗУЛЬТАТІ – ПОМИЛКА…

Публікації Трибуни Праці

 

 

Дійсно, не помиляється той, хто нічого не робить.

Та й не всі чиїсь “проколи” видно іншим… Наприклад, якусь неточність у формулюванні думки, оприлюдненій у друкованому ЗМІ,  теж не всі читачі можуть помітити. Але це добре бачать ті, кого стосується публікація, в котрій допущено якусь помилку.

…«Трибуна праці», починаючи з  кінця червня ц.р., оприлюднює дані про майновий стан і доходи керівників Іванківського району та депутатів: спочатку – районної, а нині – селищної ради. Ця інформація є публічною: міститься у відкритому доступі в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. З нею, при бажанні, може ознайомитись кожен. Та, на жаль, з різних причин і в такій журналістській роботі трапляються помилки. Про одну з них, викликану неуважністю працівників редакції, й піде мова.

У  номері  нашої газети за 31 липня була шоста подача публікації “Всі однаково жити не можуть”. І там  в одному з блоків тексту  при підготовці його до друку випало одне-однісіньке  слово. Що спричинило невірну інформацію про людину. За це редакція, звичайно ж,  вибачається перед подружжям Свириденків, про декларації  яких там йшлося.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.