Спортивні успіхи радують

Публікації Трибуни Праці

 

 

День фізичної культури і спорту – свято людей, які професійно займаються спортом та фізичною культурою чи прищеплюють любов до них іншим людям:  вчителів фізичної культури, тренерів, інструкторів, керівників спортивних секцій, організаторів. А також – всіх, кому небайдуже власне здоров’я та відмінне самопочуття, що неможливо без регулярних занять фізичною культурою. Особливо сьогодні, коли технічний прогрес та несприятливі екологічні умови відчутно впливають на рівень нашого здоров’я.

Нинішнього року, у зв’язку з введенням карантину через епідемію коронавірусу COVID­19, кількість змагань різного рівня (від міжнародних до районних) була зменшена. Але, незважаючи на цей об’єктивний фактор, наш район і за таких умов був гідно  представлений на змаганнях різних рівнів з багатьох видів спорту.

Зокрема, на фінальних змаганнях обласної спартакіади серед жителів сільських територій Київщини «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» команда Іванківщини у складі Сергія Бурлаченка, Василя Янути, Анатолія Скорохода, Михайла Вождаєнка, В’ячеслава Бдієнка виборола друге місце з перетягування каната.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Надія БІРЮК,

начальник відділу культури,

національностей, релігій, молоді та спорту Іванківської РДА.