Шмигаль заявив про відсутність загроз безвізу з ЄС

Новини політики

Прем’єр-міністр запевнив, що влада дотримується всіх процедур, прописаних правилами і законодавством України, щодо призначення глав САП.

Загрози безвізовому режиму України з Євросоюзом зараз немає. Про це у Верховній Раді України під час години запитань до уряду в п’ятницю, 18 вересня, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Безвіз не скасовується. Наші міжнародні колеги з ЄС і США абсолютно відверто заявляють про необхідність проведення прозорого конкурсу (призначення голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – прим. Ред.). Ми зараз дотримуємося всіх процедур, прописаних правилами і законодавством України, далі питання залишається до відкритості і прозорості конкурсу. Давайте подивимося, як пройде конкурс, я впевнений, що все буде зроблено абсолютно в рамках чинного законодавства”, – заявив він.

Нагадаємо, 17 вересня Рада затвердила членів комісії в конкурсі на посади в САП. Після цього євродепутат і член комітету ЄП у закордонних справах Віола фон Крамон заявила, що безвізовий режим з ЄС та транш в 1,5 млрд євро можуть бути скасовані через спроби української влади поставити “свого” керівника САП.

Раніше в МВФ подальшу підтримку України поставили в залежність від роботи антикорупційних органів.

Євросоюз і США попередили Україну через САП


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet