Виховуємо гідну зміну

Публікації Трибуни Праці

На початок 2020-­2021 навчального року на Іванківщині мешкає  1518  дітей  віком до 6 років. 639  з них – на території Іванківської селищної ради та 879 – у селах  району. Дошкільні навчальні заклади відвідують 682 дітей, з них в Іванкові – 432, у селах – 250. Усього дошкільною освітою охоплено 75% дітей від 3 до 6 років. В смт Іванків працюють три ДНЗ, в селах району – 12 НВО.

Для задоволення освітніх потреб в здобутті дошкільної освіти забезпечено стовітсоткове охоплення дітей  старшого дошкільного віку (5 років) дошкільною освітою. Групи інтенсивної підготовки відвідували при школах району 108 дошкільнят.

Дошкільні навчальні заклади повною мірою забезпечені кваліфікованими педагогічними працівниками.

Протягом минулого навчального року в Іванківському ЦРД «Веселка» діяла обласна педагогічна студія «Використання  Су Джок терапії в освітньому процесі ЗДО», яку відвідало 93 педагогічних працівники Київської області. Результатом цієї роботи  було створення методичних посібників «Використання Су Джок терапії в ЦРД «Веселка»», «Су Джок насіннєва терапія»,  «Вправи Су Джок для дорослих і дітей» .

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Вікторія ДЕГТЯР,

начальник відділу освіти РДА.