БУДЕ «РОЗТЯГУВАННЯ» ГОЛОСІВ. ЗАПЛАНОВАНЕ…

Блог редактора

 

 

25 жовтня свідомі свого громадянського обов’язку виборці й нашого – ще Іванківського – району обов’язково прийдуть на виборчі дільниці, терпляче й з розумінням, як це бачимо у деяких зарубіжних країнах, відстоять у чергах за бюлетенями (вимоги карантину не скасовуються в цей день!..) і проголосують за тих, від кого очікують надалі більш чесної, спрямованої на благо людей, роботи.

Кого ж ми обиратимемо на цей раз? Влада не передбачила нині обов’язку територіальних виборчих комісій інформувати виборців через пресу про те, хто балотується, від якої партії чи самовисуванням. Не будемо говорити, з якою метою  робиться подібне, бо це  й так очевидно вже для дуже багатьох…

А тому беру ініціативу на себе: опублікую – неофіційно – списки, котрі надали мені в Іванківській селищній територіальній виборчій комісії. Не сумніваюсь, що їх обговорюватиме  немало читачів нашої газети. Бо, дійсно, там є над чим замислитись.

І над щойно – під вибори – штучно утвореними, невідомими досі, партіями.

І над невідомими широкому загалу іменами кандидатів.

І над політтехнологіями, котрі особливо цинічно використовуються нині, аби розпорошити голоси виборців між значною кількістю кандидатів і тим самим забезпечити чиюсь – таким чином організовану  й профінансовану – перемогу з мінімальною кількістю голосів.

Думаю, що ви, шановні читачі цих рядків, розумієте, про що йде мова.

Можете висловлювати свої «Думки з приводу» (є така рубрика в нашій газеті), де вам зручніше: в листах до редакції, в місцевих групах ФБ,  у розмовах між собою і т.д. Головне, аби ми всі були свідомі одного: не можна обирати до влади людей, які скомпрометували чимось себе (бо вони не поміняються!) або просто неготових до цього.

Не можна голосувати за невідомі імена або за «технічних» кандидатів. Які, знаючи, що їх відверто цинічно   «використовують» у передвиборчих технологіях, все одно погодились на таке безперспективне для них балотування. (Хоча голоси вони таки розтягуватимуть, на жаль).

Не можна нам усім ризикувати надалі своїм майбутнім! Бо від нашого конкретного  вибору воно залежатиме дуже сильно.

Не можна дозволяти  робити із себе бездумно-слухняно-покірну людську масу, на яку потім «кукловоди» тихенько презирливо плюватимуть і продовжуватимуть робити те, що й нині роблять.

Думайте, люди!..

Сьогодні редакція публікує список кандидатів на посаду голови Іванківської селищної ради, зареєстрованих шляхом самовисування (таких три) та від політичних партій (таких  аж сім).

Зважаючи на інтерес читачів, у наступному номері газети не пожаліємо місця для списку кандидатів у депутати Іванківської селищної ради Вишгородського району. Їх має бути надалі в нашій ОТГ 26 – згідно  з квотами, визначеними Виборчим кодексом України. А зареєстровано аж 250 претендентів…

Павло СМОВЖ.