«Я і вся команда «ЗА Майбутнє» не дозволимо позбавити законних пільг тих, хто їх потребує!», – Ярослав Москаленко

Публікації Трибуни Праці

 

Очільник осередку партії «ЗА Майбутнє» на Київщині Ярослав Москаленко жорстко розкритикував виступ нардепки від «Слуги Народу» Галини Третьякової. Сумновідома своїми словами про народження «неякісних дітей», депутатка заявила, що не кожен соціально незахищений громадянин потребує допомоги держави лише на підставі статусу.

«Нечасто «слуги» настільки відверто розписуються у власній некомпетентності. Фактично, Третьякова визнала, що вони не в змозі виконати зобов’язання держави перед незахищеними групами населення і відмовляються в них в односторонньому порядку», – наголосив Ярослав Москаленко.

Він також назвав таку ідею аморальною і нелюдяною, зазначивши, що вона відкриває безмежні можливості для корупції.

«Як «зелені» визначатимуть, хто потребує допомоги? Кому з ліквідаторів аварії на ЧАЕС потрібніше компенсація: з онкологією другого чи третього ступеня?», – запитав Ярослав Москаленко.

За його словами, окремої уваги потребує також й питання розвитку прилеглих до Зони відчуження територій. Місцеве населення, яке до цього часу зазнає радіоактивного опромінення від такого сусідства,  а – це Іванківський, Поліський райони Київської області – найбільш постраждалі території України, повинні отримати соціальну справедливість.

Очільник «ЗА Майбутнє» на Київщині заявив, що команда боротиметься за збереження законних пільг для тих, хто їх потребує.