Відповідаємо за майбутнє України

Публікації Трибуни Праці

День працівників освіти або День учителя  – професійне свято, яке щорічно відзначається у першу неділю жовтня. У ці дні ми з величезною вдячністю згадуємо своїх шкільних наставників.  Адже праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Педагоги формують наше майбутнє, завдяки їхнім зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя.

Протягом 2019­2020 навчального року діяльність нашого відділу освіти, навчальних закладів району була спрямована на реалізацію районної методичної теми «Вдосконалення системи методичної роботи вчителя в контексті підвищення його професійної компетентності та розвитку здібностей особистості учня в умовах розбудови Нової української школи».

Педагогічні працівники району брали активну участь  у районних та обласних методичних заходах. Упродовж навчального року в районі працювали: 20 предметних методичних об’єднань, 3 творчі групи, 2 педагогічні школи, 7 постійно діючих консультпунктів, 4 постійно діючі семінари­практикуми, 9 майстер­класів, 7 малих методичних центрів, 2 обласні педагогічні студії.

На базі Іванківського ЦРД «Веселка» та Іванківського ЦДЮТ діяли районна та обласна педагогічні студії теми «Модифікація зооморфних форм у дрібній пластиці української глиняної іграшки» для керівників гуртків декоративно­ужиткового мистецтва й учителів образотворчого мистецтва (всього 28 учасників) та «Су­Джок терапія в закладі дошкільної освіти» для вихователів ЗДО та практичних психологів ЗЗСО (всього 95 учасників).

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Вікторія ДЕГТЯР,

начальник відділу освіти Іванківської РДА.