Всім, у кого є ПІДЛІТОК!..

Публікації Трибуни Праці

 

 

Підліток іноді жахливий. З ним неможливо домовитися і нестерпно перебувати поруч. Обійняти себе він рідко дає. І постійно відстоює свої інтереси, на які ніхто особливо й не зазіхає. Він раптово виріс і не знає, куди подіти руки і ноги, що стали такими величезними.  Йому кажуть: ти такий великий дядько!.. Або тітка!.. А йому спати хочеться і лежати – не тому, що він – ледар, а тому, що маса енергії на це зростання і витрачається.

І гормони киплять. І дві головні думки в голові: перша – що його ніхто не розуміє. Він самотній! І друга – що з ним нічого не може трапитися. Ось зовсім він безсмертний… Смерть – це для інших. А він, навіть якщо стрибне з вікна, полежить трошки, послухає, як всі плачуть, встане і піде собі у своїх справах.

Й дуже нерозумно, що ви кричите щось про шапку, яку потрібно одягнути. І без шапки нічого не буде! А коли що – він взагалі з дому може піти і прекрасно жити… У друзів або сам по собі. А потім займеться бізнесом, розбагатіє, адже всі, хто займається бізнесом, дуже багаті, – і покаже всім, де раки зимують.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Анна КІР’ЯНОВА.