У Мінфіні розповіли про проблеми з МВФ

Новини України

У Міжнародному валютному фонді мають питання до роботи українських антикорупційних органів і незадоволені обмеженням зарплат членам Наглядових рад компаній.

Міжнародний валютний фонд має питання щодо роботи українських антикорупційних органів і зарплат членів наглядових рад. Однак деякі питання вирішуються, і Україна все ж сподівається на допомогу МВФ. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко, повідомляє у вівторок, 13 жовтня, прес-служба Міністерства.

Він запевнив, що влада України виконала завдання зі створення єдиних юридичних осіб, щодо роботи з кредитами, які не працюють, щодо ринку газу, а найближчим часом – щодо статуту НАК. Але, за словами міністра, у МВФ є питання до роботи антикорупційних органів, про обмеження заробітних плат наглядових рад. При цьому Марченко повідомив, що зараз ведуться переговори з МВФ, і деякі питання вирішуються.

“І на цьому етапі я не бачу жодних проблем, щоб говорити категорично, що ми не в програмі”, – зазначив глава Мінфіну.

Він також зазначив, що щодо обмеження зарплат членам Наглядових рад, Радою прийнято рішення, яке дозволяє уряду самостійно визначати розміри заробітних плат і обмежень.

Раніше в НБУ назвали головні проблеми в переговорах з МВФ. Серед них – дефіцит в держбюджеті України та антикорупційна політика.

Як повідомлялося, Україна виконала одну з ключових вимог МВФ – реорганізувала митницю і податкову.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet