ФОРМУЮТЬ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Публікації Трибуни Праці

 

З досвіду роботи ЦРД «Веселка»

Нагорода – це завжди привід для гордості. А ще більшою гордістю є наполеглива праця, якою вона була досягнута. В черговий раз колектив ЦРД «Веселка» довів свій професіоналізм, здобувши золоту медаль в номінації «Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти» на XІ Міжнародній виставці закладів освіти 2020 року.

За всіма досягненнями обов’язково є непростий шлях. Його заклад розпочав ще в 2000 році. На базі Центру розвитку дитини «Веселка» було розпочато дослідницько­експериментальну роботу регіонального рівня за темою «Еколого­валеологічна робота з дітьми у закладі дошкільної освіти».

Проблеми погіршення здоров’я дітей дошкільного віку і всього населення загалом обумовлюють нагальну потребу у превентивних заходах в організації освітнього процесу та формуванні свідомого ставлення до стану здоров’я. Вихователі дітей дошкільного віку, які працюють на першій освітянській ланці, як ніхто, мають відчувати власну відповідальність перед суспільством, дітьми та їх батьками за збереження та зміцнення їх здоров’я.

Пріоритетним напрямком діяльності  цього дошкільного навчального закладу є фізкультурно­оздоровча робота з дітьми через освоєння різних видів діяльності (трудової, ігрової, навчальної, художньої, рухової).

Для реалізації зазначених напрямів фізкультурно­оздоровчої роботи тут  обладнано фізіотерапевтичний кабінет, де діти отримують комплекс профілактичних немедикаментозних процедур: елементи арт­терапії, музикотерапію, кольоротерапію, вживання сиглетно­кисневої піни, заняття хатха­йогою тощо.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Руслан БРАТУНЕЦЬ.