Київщині пропонують Стратегію розвитку

Публікації Трибуни Праці

 

Київщина – один із найпотужніших регіонів України. Саме тому Київська область – лідер за багатьма параметрами. Водночас тут є і проблеми. Їх вирішенням у найближчі роки і планує займатися центральна влада за допомогою новообраних місцевих депутатів.

«Наша країна може бути успішною тільки тоді, коли успішним буде кожний регіон», – заявив нещодавно президент України Володимир Зеленський.

Заради такого успіху командою Олександра Дубінського та партії «Слуга Народу» на Київщині підготовлено Стратегію розвитку Київської області на 2020–2027 роки. Вона передбачає вирішення проблем екології, транспорту, безпеки та багато іншого. Зокрема, зростання середньої зарплати в регіоні до більш ніж 15 тис. грн, зменшення безробіття – на третину, зростання валового продукту Київщини до 130% від середнього по країні. На цілі розвитку планується залучати фінансування з різноманітних джерел, лише з держбюджету – близько 3 млрд грн на рік.

 

Екологія

Кількість стихійних звалищ постійно зростає, забруднюються річки та ґрунтові води, і вже в недалекому майбутньому постане питання, де взяти воду, придатну для споживання. Вирішувати проблему будуть сучасні сміттєпереробні комплекси, що перетворюватимуть отруту на вторинну сировину.

 

Логістика

Стратегія-2020–2027 передбачає будівництво Київської обхідної дороги, що дозволить переспрямувати транспортні потоки за більш зручними для всіх маршрутами. Також команда Олександра Дубінського пропонує створення нових пасажирських маршрутів між населеними пунктами області з використанням електротранспорту, а на існуючих – поступово замінювати старі автобуси та маршрутки. Це дозволить знизити вартість проїзду для громадян, а також позитивно вплине на екологію регіону. Також є плани створити новий міжнародний аеропорт на території області.

 

Безпека

Попереджати злочини буде інтегрована система відеоспостереження та аналітики. Вона дозволить не лише вчасно отримувати якісну інформацію в реальному часі, а й напряму впливатиме на безпеку громадян, профілактику та ефективність протидії злочинам.

 

Доходи

Підтримка бізнесу має забезпечити зростання доходів робітників та збільшення кількості робочих місць у регіоні. Ставка – на перспективні інноваційні проєкти. Зокрема, створення на Київщині регіонального інноваційного центру в таких галузях, як біомедицина та сільське господарство. Це перші «точки зростання» – надалі їх буде більше.

Мета команди «Слуги Народу» на Київщині – створення комфортних та безпечних умов життя для мешканців регіону.

«Ми йдемо в місцеву владу, щоб реалізувати зміни, розпочаті президентом Володимиром Зеленським рік тому. Наша мета – змінити владу, яка роками була неспроможна зробити життя людей нашого регіону більш комфортним та безпечним. І це далеко не все, що ми мусимо і будемо робити. Але маємо зробити це разом!», – каже голова обласної організації «Слуги Народу» та перший номер списку партії на виборах до облради Олександр Дубінський.