Сергій Яценко: Інтереси громади будуть захищені!

Публікації Трибуни Праці

 

Іванківська громада вже давно потребує змін. Проблеми населених пунктів Іванківського району відомі та здебільшого схожі. Прикріше за все, що люди зневірюються та втрачають надію на необхідні зміни. Та вони можливі. Бо буде так, як вирішить громада!

Місцеві вибори 25 жовтня – це вкрай важливий етап для покращення ситуації в Іванківській громаді та всій Україні. Суттєві зміни в державі неможливі без оновлення влади на місцях. Тільки діючи разом, президент та команда політичної партії «Слуга Народу» у парламенті та в органах місцевого самоврядування матимуть змогу зупинити занепад країни та почати її реальний розвиток на всіх рівнях.

Я прагну необхідних змін для  Іванківської громади, саме тому  балотуюсь на посаду голови Іванківської селищної ради від партії «Слуга Народу».

Протягом останніх шести місяців пандемії коронавірусу, що є справжнім випробуванням для нас всіх, разом з командою  я маю певні важливі досягнення для розв’язання проблем Іванківщини. Зокрема, ми:

– затвердили основні алгоритми координації закладів охорони здоров’я та місцевих органів влади у боротьбі з коронавірусом;

– прийняли рішення про виділення коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту населення;

– забезпечили медичні заклади Іванківського району першочерговими засобами захисту від COVID-19 на суму понад 500 тис.грн;

– придбали цифрову рентгенівську систему та каталки медичні для Іванківської центральної районної лікарні;

– Іванківська районна лікарня отримала довгоочікуваний кисневий концентратор;

– Іванківська ЗОШ №2 була включена до фінансування за програмою «Спроможна школа для кращих результатів». На побудову нового корпусу школи виділено понад 23 млн грн.

Та в нас ще є багато роботи. Проблеми Іванківської громади треба вирішувати. Як та що треба зробити у першу чергу – включено у мою передвиборчу програму  як кандидата на посаду голови Іванківської селищної ради.

Якщо громада підтримає мене на місцевих виборах 25 жовтня, протягом наступних 5 років Іванківська ОТГ отримає зміни, на які давно чекали всі! Це можливо. Довіра та підтримка виборцями нинішнього Іванківського району  членів команди «Слуга Народу» на місцевих виборах стане нашою відповідальністю перед  утвореною  об’єднаною територіальною громадою!

Хочу сказати, що Іванків  може пишатись своєю історією та природою, а головне – людьми, які тут живуть. Тож я хочу зробити так, щоб і кожен мешканець нашої громади зміг теж пишатися своїм краєм. Іванків має усі можливості, щоб стати успішним економічним та туристичним регіоном Київщини. Я вірю, що Іванківська селищна рада на чолі з командою партії «Слуга народу» зможе подолати всі виклики та змінити стан справ на краще!

Інтереси громади будуть захищені!