Я хочу продати свій … голос

Публікації Трибуни Праці

 

Скоро вибори. І я… хочу продати свій голос. Так, так. Я ХОЧУ ПРОДАТИ СВІЙ ГОЛОС. Знаю: це – незаконно. Більше того, все своє життя я переконував інших не робити так. Але зараз цілком свідомо йду на цей крок і шукаю хорошого покупця. Хто більше заплатить – за того проголосую.

Ціна питання – життя. Буквально. Гроші потрібні, щоб врятувати життя людини. Її звати Аліна Ісаєва (на фото). Це – моя односельчанка з Іванкова. Молода, чудова, енергійна жінка, яка виховує маленького сина. Одного разу вона вже подолала рак, але зараз хвороба знову повернулася. Лікування – просто нереально дороге. Тож без людської допомоги не обійтись.

Коли я читав її пост, мене вразили такі слова: «Я звертаюсь до нашої ВЛАДИ!!! Ви не почули, коли я відстоювала свої права на посвідчення потерпілої, то почуйте хоч зараз. Почуйте хоч один раз. Допоможіть у зборі коштів на операцію та лікування. Ви маєте кошти купувати людські голоси перед виборами. Я знаю, що ви читаєте мої пости, але мовчите. Будь ласка, хоч один раз не залишайтеся осторонь. Бог всім віддячить за добрі справи. Тому прошу чиновників хоч раз піти назустріч у такій страшній біді».

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Євгеній КУРУЛЕНКО,

журналіст (З поста в ФБ).