Про що ми будемо згадувати…

Публікації Трибуни Праці

Остання неділя жовтня. Її чекають всі автомобілісти та дорожники. Особливо ті, які вже не працюють, але хочуть згадати свою молодість. Згадати радісні дні та буремні. Згадати своїх керівників, друзів, яких вже немає на цьому світі й обов’язково підняти за них келих.

Усе моє життя зв’язане з колишнім Іванківським автопідприємством. Воно було старше за мене на три роки. Я пам’ятаю майже всю історію його існування. Всіх директорів, весь керівний склад, всю початкову територію. 10 травня цього року ми могли б святкувати 75 років нашому АТП. Але його давно вже ліквідували.

…У далекі 50-ті роки минулого століття центральний заїзд на територію АТП був з боку сьогоднішнього магазину «Калина» – вулиці Пролетарської. А на місці «Калини» по обидва боки заїзду був красивий сквер з деревами і квітами. Там, де зараз розміщена СТО «Шиномонтаж», функціонувала прохідна. Відразу ж за нею – адмінбудівля АТП. Пізніше, коли збудували новий її корпус, у старій зробили гуртожиток. Згодом в цьому приміщенні розташовувались і їдальня, і МРЕВ, і кафе-бар «Рикос».

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Олександр КОСЯНЧУК,

ветеран  Іванківського АТП.