У Слузі народу заявили, що проходять в органи влади на всіх рівнях

Новини політики

До рад усіх рівнів від партії, за даними паралельного підрахунку, пройшли близько 7000 депутатів.

Партія Слуга народу отримала найбільшу кількість мандатів депутатів місцевих рад за підсумками виборів. Про це у вівторок, 3 листопада, політична сила повідомила на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

За даними виборчого штабу після опрацювання майже 100% даних з дільниць, Слуга народу отримує 17% місць в районних і міських радах, 18,5% – в селищних, 16,4% – в сільських, 18% – обласних радах, 17% – в районних радах.

“Такий результат Слуги народу свідчить про те, що прагнення до об’єднання суспільства і пошуку спільного знаменника, якими керується партія Володимира Зеленського, значно ближче багатьом громадянам України, ніж риторика розбрату і протистояння, яку використовують інші політичні сили для мобілізації електорату. Ці місцеві вибори продемонстрували, що для українського народу на заході і на сході, на півночі і на півдні країни найважливіше – це добробут краю і створення комфортних умов життя, а не політичні маніпуляції та штучне протиставлення. Ну і, звичайно, більшість наших громадян вкотре продемонстрували свій патріотизм – проросійські сили очікувано набрали менше мандатів у місцевих радах, ніж проукраїнські”, – заявив лідер партії Олександр Корнієнко.

Усього, за даними партії, до рад усіх рівнів від неї пройшли близько 7000 депутатів.

Місцеві вибори відбулися в Україні 25 жовтня. Офіційно їхні підсумки ще не оголошені.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet