ХУДОЖНІЙ СПІВЕЦЬ ПОЛІСЬКОГО КРАЮ

Публікації Трибуни Праці

 

 

У мене є дуже гарний друг – талановитий художник, доброї душі людина, яка все життя своє багато робить для того, аби залишити нащадкам свій якнайпомітніший слід на землі. Це киянин, наш земляк – виходець з Блідчі  Степан Григорович Савченко. Унікальна він особистість! Жоден день у нього не минає без творчої праці  в  художній майстерні.

І які  картини виходять з-під його пензля! Ось погляньте лише на кілька  робіт художника (жаль тільки, що фото не кольорові): вони дихають любов’ю! До Матінки-Природи, до людей, до рідної України, до всього прекрасного, що возвеличує нас.

А всього митець за своє життя написав – тримайтеся! – майже 2500 картин. Близько 1000 (!) з них роздарував. Немало його творів роз’їхалося по всій Україні та різних кінцях світу. Чи не гідний і помітний це слід на Землі?!.

Нещодавно – 22 жовтня – Степану Григоровичу виповнилось  83  роки! Та він  не “подорослішав” за рік, що минув у  постійній художній  праці, а ще  більше  помолодів!.. Душею, творчими задумами та їх реалізацією на полотнах своїх картин. Він справді до останку живе цим видом  творчості й не уявляє себе без неї. Тому вже багато десятків років – відтоді, як зійшла на нього ця Божа благодать – залишає свій яскравий  талановитий слід на Землі для багатьох поколінь  наших наступників. І то його втіха й сенс  буття. Бо Степан Савченко і пензлі художника – нероздільні!

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.