Вирішуємо різні соціальні питання

Публікації Трибуни Праці

 

 

На сьогодні в нашому управлінні працюють 42 спеціалісти, які щоденно ведуть прийом населення, консультують відвідувачів та вирішують різні соціальні питання. Жорсткі умови карантину перевіряли і перевіряють на міцність кожного з нас. У цей нелегкий час колектив довів свою здатність протистояти викликам часу.

Робота управління спрямована на реалізацію заходів щодо соціальної підтримки малозабезпечених верств району та сімей з дітьми, соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, надання пільг та субсидій, соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

Запроваджено єдиний прийом громадян, які звертаються за призначенням усіх видів допомог, компенсацій. За 9 місяців цього року розглянуто 4358 заяв, нараховано та виплачено соціальну допомогу різних видів та компенсацій на загальну суму 29 млн грн. У жовтні призначено та перераховано 2270 житлових субсидій малозабезпеченим сім’ям району на суму 1,6 млн грн.

Працівники відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг постійно дбають про підтримання в актуальному стані бази даних Єдиного державного автоматичного реєстру осіб, які мають право на пільгу. Вони систематизували інформацію на паперових і електронних носіях 1040 користувачам пільг.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Наталія ТЕРЕЩЕНКО,

начальник управління соціального захисту населення РДА.