Забезпечуємо соціальне обслуговування населення

Публікації Трибуни Праці

Іванківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує свою роботу в умовах пандемії COVID-19.

Наш колектив  налічує 95 осіб. 57 з них – це соціальні робітники. Маємо чотири структурні підрозділи – відділення: соціальної допомоги вдома, організації надання адресної натуральної та грошової допомоги,  стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання (с. Прибірськ),  денного перебування.

На період карантину обмежено відвідування наших підопічних у згаданому відділенні в с. Прибірськ. На даний час у ньому перебуває 27 чоловік. Для запобігання поширенню гострих респіраторних інфекцій тут постійно вживаються необхідні профілактичні заходи.

При терцентрі продовжують функціонувати перукарня, швейна майстерня з дрібного ремонту одягу, кабінет фізичної реабілітації, пункт прокату технічних, інших засобів реабілітації.

Шановні колеги!Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, здійснення усіх ваших мрій та сподівань.

 

Наталія НЕСТЕРЕНКО,

директор Іванківського районного територіального

центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).