В ОП заявили, що клініка у Феофанії два місяці приймає хворих c COVID

Новини України

Для забезпечення надання медичної допомоги хворим з коронавірусом в Феофанії перепрофілювали окремий корпус.

Клінічна лікарня Феофанія Державного управління справами (ДУС) приймає хворих коронавірусом COVID-19 з 10 вересня. Про це повідомляє Корреспондент.net з посиланням на Офіс президента у четвер, 5 листопада.

“З ініціативи президента України ця лікарня була включена в перелік державних установ охорони здоров’я, що надають стаціонарну медичну допомогу хворим коронавірусом наказом МОЗ №2081, який є у вільному доступі”, – йдеться в повідомленні.
Для забезпечення надання медичної допомоги хворим з COVID-19 перепрофілювали окремий корпус. Його матеріально-технічне забезпечення відповідає рекомендаціям МОЗ. Також медичний персонал пройшов спеціальне навчання для надання допомоги важким хворим.
Для розширення можливостей госпіталізації пацієнтів з коронавірусом, президент разом з Кабміном вживають відповідних заходів, в тому числі залучення закладів охорони здоров’я ДУС для збільшення ліжкового фонду.
З цією метою розглядалася ініціатива щодо розгортання на базі держпідприємства Санаторій Конча-Заспа тимчасового госпіталю для хворих з COVID-19.
“Однак площі, які плануються до перепрофілювання, повинні відповідати певним критеріям для надання медичної допомоги інфекційним хворим, бути придатними для логістики таких пацієнтів і пристосованими для їх потреб. Можливість ефективного облаштування там ліжок, підключених до кисню, опрацьовується фахівцями МОЗ. Поряд з цією пропозицією розглядаються інші об’єкти, придатні для проведення в них лікування”, – відзначили в Офісі президента.

Клінічна лікарня Феофанія – заснована в 1965 році на південній околиці Києва. За часів СРСР це було закрита установа для глав Комуністичної партії України, Ради міністрів УРСР і героїв Радянського Союзу. За часів незалежної України лікарня залишалася центром закритого типу для вищого керівництва.
З 2014 року Феофанія відкрита для українців та іноземних пацієнтів. Сьогодні клініка Феофанія включає 36 вузькопрофільних відділень, три лабораторії, консультативно-діагностичний центр і всеукраїнський центр радіохірургії.
У Феофанії працює 1700 співробітників, які обслуговують 550 місць для пацієнтів. Щорічно цю лікарню вибирають більше 14 тисяч пацієнтів з Європи, Америки та Азії. Феофанія пройшла перевірку Міжнародної організації зі стандартизації.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet