Рада ратифікувала угоду про перевезення з Чорногорією

Новини України

Угода регулює здійснення міжнародних перевезень пасажирів і вантажів автотранспортними засобами між територіями України та Чорногорії.

Верховна Рада України прийняла законопроект № 0059, який передбачає ратифікацію угоди між Кабміном і урядом Чорногорії про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів. Документ підтримали 286 нардепів. про це в п’ятницю, 5 листопада, повідомляється на офіційному сайті Міністерства інфраструктури.
“Чорногорія – одна з останніх європейських країн, з якою до цього часу не врегульовані правила міжнародних автомобільних перевезень. Ця угода є вкрай необхідною для створення належної договірно-правової бази співробітництва в сфері міжнародних автомобільних перевезень між нашими країнами.
Її ратифікація сприятиме розвитку українсько-чорногорських відносин в галузі транспорту, зокрема їх подальшої лібералізації, а також поліпшенню двосторонніх відносин між державами”, – заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.
Уточнюється, що дана угода регулює здійснення міжнародних перевезень пасажирів і вантажів автотранспортними засобами між територіями України та Чорногорії, а також транзитом через їх території і в/із третіх держав на підставі дозволів, що видаються уповноваженими органами країн.
Нагадаємо, вчора в Києві на вулиці Грушевського почалася акція протесту “евробляхерів”. Демонстранти на автомобілях вишикувалися біля Верховної Ради. Також повідомлялося, що в Україні зменшили штрафи для “евробляхерів”.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet