ОБСЄ: На Донбасі 52 порушення перемир’я

Новини України

Серед задокументованих порушень – 32 невстановлених вибухи недалеко від Петрівського і Донецької фільтрувальної станції.

Спостережна місія ОБСЄ за добу 5 листопада зафіксувала в Донецькій області 52 порушення режиму припинення вогню. Про це йдеться у звіті ОБСЄ.

Серед задокументованих порушень – 32 невстановлених вибухи недалеко від Петрівського і Донецької фільтрувальної станції. У Луганській області порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
Всього з початку дії нового перемир’я на Донбасі, яке набрало чинності 27 липня, місія ОБСЄ зафіксувала 2051 порушення режиму припинення вогню.
Серед них – 1286черг й одиночних пострілів, 682 вибухи, 43 снаряди в польоті, 16 дульних спалахів, 23 запуски освітлювальних ракет.
Як повідомлялося, спостерігачі ОБСЄ станом на вечір 2 листопада зафіксували сім порушень режиму тиші в зоні збройного конфлікту в Донецькій області.
Представники незаконних збройних формувань стріляли з великокаліберного кулемета в районах на південь від Донецької фільтрувальної станції.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet