І ЩО НА ЛЮДИНУ ТАКЕ НАЙШЛО?..

Публікації Трибуни Праці

 

 

Додам до  вищесказаного лише таке.

Поведінка В. Балацького в даному випадку може нанести шкоду добрій  справі, яку ініціювали для Іванківщини керівники облуправління культури.

Важко пояснити з точки зору здорового глузду, чому він фактично загальмував (і невідомо сьогодні, на який час…) процес включення Коленцівської церкви у державну програму фінансування її капітального ремонту та часткової реконструкції. Упевнений, що ніхто – не тільки  члени місцевої релігійної громади, а й всі тверезомислячі громадяни – не схвалить таких незрозумілих дій Блідчанського сільського голови.

Чи внесуть цей об’єкт у Перелік пам’яток культурної спадщини державного чи місцевого значення для фінансування за згаданою програмою – сьогодні важко сказати. Адже через такі «фокуси» керівника, ще наділеного  поки що владними повноваженнями очільника територіальної громади, можемо  й не потрапити туди, вчасно не  подавши потрібні документи. Бо в столиці не чекатимуть, поки ми тут повирішуєм свої  місцеві «проблемки»…

Народна мудрість каже: «Куй залізо, поки  гаряче!». Але  через  В. Балацького воно може швидко охолонути… Й на кого тоді нарікати,  у першу чергу – вірянам релігійної громади цього храму Божого?

Павло СМОВЖ.