Наталія ВАЛЕРКО: «МИ ДІЯЛИ ЗГІДНО З ВИМОГАМИ  ЦВК»

Публікації Трибуни Праці

От уже «замутили»  так «замутили» наші законотворці та ЦВК нинішнє виборче законодавство, зокрема – правила голосування і  встановлення результатів виборів!..

Ви тільки погляньте, шановні читачі, на кількість голосів, набраних  деким з тепер уже депутатів Іванківської ОТГ: такого ще не було!.. За одного кандидата проголосували сім виборців, за іншого – аж… чотири, і вони пройшли в новообрану раду. У той час, як за інших кандидатів віддали свої голоси в десятки разів більше людей, але вони виявились не обраними.

Напередодні цих виборів ніхто системно не пояснював людям, як  спроєктовано систему підрахунку голосів. Тож більшість пересічних виборців  проголосували «всліпу», так би мовити. Особливо – люди похилого віку. Плюс до цього для багатьох незрозумілою була партійна система виборів. Котра на місцевому рівні, як на мене, зовсім не потрібна.

Я теж розумію: вини в цьому членів ТВК на місцях немає – вони діяли, як правило,  згідно з вимогами ЦВК. (Про свідому фальсифікацію результатів голосування тут мова не йде: ніхто з учасників виборчого процесу на Іванківщині не оскаржив  їх досі, хоч різні балачки­припущення й ходять, як  завжди). Але читачам «Трибуни праці» треба знати причини такої, як маємо, ситуації. Бо лише окремі з нас захотіли самостійно ознайомитись з  встановленими правилами цьогорічних виборів. Саме тому я й попросив прокоментувати інформацію, що публікується сьогодні в нашій газеті, голову Іванківської СТВК (селищної територіальної виборчої комісії) Наталію ВАЛЕРКО.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.