У МОЗ назвали суму, необхідну для лікування COVID-хворого

Новини України

Лікування пацієнта з коронавірусною інфекцією в реанімаційному відділенні може коштувати набагато більше, підкреслюють у МОЗ.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, скільки коштує ведення хворих коронавірусом в Україні. За його словами, це приблизно 38 тисяч гривень на людину. Про це в четвер, 19 листопада, він сказав в ефірі ток-шоу Право на владу.
Ляшко підкреслив, що ця сума розрахована на пацієнта, який не потребує реанімації.
“Якщо ми зараз говоримо в середньому скільки коштує ведення хворих, це приблизно 38 тисяч гривень. Це без урахування хворих, які перебувають в реанімації, там набагато важче”, – розповів Ляшко.
Нагадаємо, в першому півріччі через невдалу медреформу близько тисячі лікарень зіткнулися з проблемою недофінансування. У зв’язку з цим з липня вирішили повернути торішню систему.
А днями Нацслужби здоров’я заявила про відсутність близько 5,6 млрд грн, щоб заплатити лікарням, які мають договори на стаціонарне лікування COVID-пацієнтів.
У відповідь прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що грошей вистачить до кінця року. за його словами, на рахунках НСЗУ 14 мільярдів гривень.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet