ЩИРО ВДЯЧНИЙ ВИБОРЦЯМ

Публікації Трибуни Праці

 

Дорогі друзі!

Щиро вдячний виборцям Іванківського, Поліського, Вишгородського районів, кожному з вас, вашим родинам, друзям, однодумцям за відданий свій голос на виборах за нашу політичну силу, за кандидатів у депутати до Іванківської селищної ради, Вишгородської районної та Київської обласної рад від політичної партії «За Майбутнє».

Особлива вдячність усім кандидатам у депутати від партії «За Майбутнє», які боролися у єдиній команді за перемогу. Я ціную вашу наполегливість, активність і бажання до змін на краще у нашому регіоні. Не всі наші кандидати в депутати отримали представницький мандат, але всі вони гідні бути депутатами. У цій боротьбі вони заявили про себе, здобули величезний досвід на майбутнє.

Усім депутатам об’єднаної громади бажаю плідної роботи і пам’ятати, що ми взяли на себе відповідальність за стан справ у нашій громаді та благополуччя її жителів.

Обрання мене депутатом Київської обласної ради від політичної партії «За Майбутнє» – це наша спільна перемога. Я завжди працював і буду працювати в інтересах моїх земляків.

Велика подяка тим людям, які віддали за мене свій голос. Завдяки вашій підтримці є бажання працювати і йти вперед.

Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя і здійснення всіх прагнень і мрій.

З повагою – Олександр ЛЕЛЯК,

депутат Київської обласної ради.