Новий локдаун економіка перенесе легше – Милованов

Новини України

Голова Київської школи економіки та позаштатний радник керівника Офісу Президента впевнений, що українська економіка вже адаптувалася до карантину.

У разі введення повторного жорсткого карантину українська економіка втратить тричі менше, ніж під час весняного локдауну. Про це заявив в ефірі ICTV радник керівника Офісу Президента Тимофій Милованов в ефірі ICTV.

За його словами, другий локдаун буде мати легший перебіг, оскільки за цей час економіка адаптувалася до умов карантину.

“Цікавить, якщо дуже спрощено, перше – життя людей. Друге – вплив на економіку. Днями буде у нас прес-реліз дослідження, якщо ми введемо жорсткий карантин, наскільки він вдарить по економіці, скільки% ВВП, якщо жаргоном говорити, частина економіки, яку ми додатково втратимо. Скажу, що в три рази менше, ніж було навесні. Тому що моделі показують, що українська економіка адаптувалася”, – заявив Милованов.

Він зазначив, що разом з тим, навряд чи буде введено повний локдаун.

“Нам не потрібно закривати всю економіку. Нам потрібно обмежувати певні типи бізнесу, де люди одночасно можуть заразитися”, – зазначив радник керівника ОП, додавши, що обмеження можуть торкнутися тільки певних галузей.

Нагадаємо, Милованов також повідомив, що траншу МВФ в цьому році не буде. Разом з тим, до кінця року Україна може отримати запозичення в інших структур.

У МОЗ назвали головну умову повного локдауну


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet