Україна домовилася про безвіз із ще однією країною

Новини України

Глава МЗС заявив про рекорд – рік тому дві країни тільки встановили дипломатичні відносини одна з одною, а зараз вже домовилися про безвіз.

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко в середу, 25 листопада, підписав угоду про безвізовий режим з карибської країною Сент-Вінсент і Гренадіни (СВГ). Про це Пристайко написав у себе в Twitter.
“Сьогодні разом з верховним комісаром Сент-Вінсент і Гренадіни Великої Британії Ценіо Льюїсом ми запустили режим безвізу. Крок за кроком і всі країни Співдружності будуть безвізовими для українців”, – написав Пристайко.
Він назвав це дипломатичним рекордом – у вересні 2019 року дві країни тільки встановили дипломатичні відносини одна з одною, а зараз вже домовилися про безвіз.
Довідка. Сент-Вінсент і Гренадіни – незалежна держава в Карибському морі, входить в Співдружність націй. Територія складається з острова Сент-Вінсент і 32 дрібних островів групи Гренадіни (в архіпелазі Малих Антильських островів). Площа – 389 км². Населення – 118 тис. осіб.
Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський ввів тимчасовий безвізовий режим для громадян Китаю – до 31 січня 2021 року.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet