Смерть українця в Польщі: причину загибелі не змогли встановити

Огляд преси

Прокуратура з’ясовує, за яких саме обставин був застосований електрошокер і чи могло його застосування привести до смерті українця.

Судмедекспертиза не змогла встановити причину смерті громадянина України, який загинув після застосування електрошокера в Польщі. Про це сказав прокурор Кшиштоф Копаня, представник окружної прокуратури в Лодзі, яка контролює хід слідства, повідомляє Укрінформ у четвер, 26 листопада.

“На жаль, результати розтину не дали можливості встановити причину смерті. Тому будуть здійснюватися подальші експертизи, відібрані біологічні зразки для проведення чергових аналізів”, – заявив він.
За словами представника прокуратури, попередньо встановлено, що українець був тверезий. Через кілька тижнів очікуються результати токсикологічних та гістопатологічних досліджень, триває опитування свідків і аналіз відео.
“Зараз йде опитування свідків, вивчаються відеодані, відтворюється хід трагічної події. Ми встановлюємо, за яких обставин застосовано електрошокер, чи правильно вчинили поліцейські, і чи могло його застосування привести до смерті”, – наголосив представник окружної прокуратури в Лодзі.
Копаня додав, що ситуація “складна і нетипова”, а тому прокуратура повинна все ретельно з’ясувати.
Нагадаємо, 19 листопада стало відомо, що в польському селі Туравянкі помер 44-річний українець, проти якого поліцейські застосували електрошокер. За даними поліції, на момент трагедії чоловік перебував на обов’язковому карантині, але не дотримувався його. Українець нібито вів себе агресивно і навіть витягнув ніж.
Також повідомлялося, що в Польщі українець спробував втекти від поліції і загинув у ДТП.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet