В ОПУ вважають, що економіка країни через пандемію впаде на 5%

Новини України

Уже за місяць до кінця року видно, що падіння економічного розвитку в Україні буде не настільки жорстким, як це прогнозувалося раніше, вважає заступник голови ОПУ.

Економіка України в поточному році впаде не більше ніж на 5% через наслідки пандемії коронавірусної інфекції. Це кращий показник, ніж спочатку розраховували. Про це в п’ятницю, 27 листопада, заявила заступник голови Офісу президента України Юлія Ковалів в ефірі “target =” _ blank “> програми” Свобода слова Савіка Шустера “.
Вона зазначила, що спочатку влада очікувала зростання економіки на 4%, а після початку пандемії прогноз скорегували до падіння на 7%.
“Ми вже за місяць до кінця року бачимо, що очікування падіння економічного розвитку будуть не такими поганими. Економіка України не впаде більш ніж на 5%. А 2% різниці в ВВП – це досить суттєво, тому що ми пам’ятаємо, коли 2% або 3% зростання це було для нас суттєве досягнення як для країни”, – сказала Ковалів.
До цього Korrespondent.net писав, що в ООН попередили про дефолти країн через COVID. Обсяги зовнішньої заборгованості, що ростуть на тлі пандемії, можуть обернутися неминучою хвилею “суверенних дефолтів”, заявив генсек ООН.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet