В ОПУ дистанціювалися від заяв Татарова про Ситника

Новини України

Олег Татаров запевнив, що “підтримує вектор” президента Зеленського “на співпрацю з міжнародними партнерами для зміцнення незалежності антикорупційних органів”.

Висловлювання заступника голови Офісу президента України Олега Татарова щодо директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника є виключно його особистою позицією. Про це в неділю, 29 листопада, говориться в заяві Офісу президента.
На Банковій наголосили, що слова Татарова “не відображують офіційну позицію” президента Володимира Зеленського.
“Вчора я висловив свою особисту думку, яка жодним чином не впливає на мою підтримку всіх законодавчих ініціатив президента щодо зміцнення незалежності всіх антикорупційних органів”, – процитували Татарова в ОП.
Він також запевнив, що “працює в команді президента і повністю підтримує його вектор на співпрацю з міжнародними партнерами для зміцнення незалежності антикорупційних органів”.
У свою чергу безпосередній начальник Татарова, глава Офісу президента Андрій Єрмак підкреслив, що позиція Зеленського полягає в підтримці цілісності, незалежності та ефективності антикорупційної системи. І ця позиція є “незмінною” і “пріоритетною”.
Нагадаємо, заступник глави Офісу президента Олег Татаров заявив, що директор НАБУ Артем Ситник повинен бути звільнений, оскільки не має ні морального права, ні юридичних підстав займати цю посаду.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet