МЕНШЕ – ЖАДІБНОСТІ, БІЛЬШЕ – БЕЗКОРИСЛИВОСТІ

Публікації Трибуни Праці

 

Ми із сусідами завжди з нетерпінням чекаємо новий номер районної газети. А особливо останнім часом, коли  в ній ще більше цікавої інформації. Тому здається, що навіть тижні стали довшими…

Оце почитали в ній статті про те, кого вибрали 25 жовтня депутатами і в яку раду, як визначали результати голосування. А ще – як проходили останні сесії Іванківської районної ради, де наостанок «ламали через коліно»  депутатів минулого скликання. І дуже сумно багатьом з нас стало, а особливо, повірте, мені.

Диву даєшся: ні одного роботяги (вибачайте, але так кажуть) серед депутатів немає – одні керівні особи, та ще підприємці. Навіть жителі Києва стали депутатами Іванківської ОТГ – з сімома голосами за себе!.. А за одну керівницю, яку зареєстровано депутатом, взагалі проголосували аж… чотири чоловіки! Що це за насмішка й наруга над нами – такі вибори?!.

Постає питання: а чому так багато було кандидатів у депутати? Хіба там медом намазано чи захмарні зарплати встановлені для них? Ні, треба працювати для громади на громадських засадах. Але, здається, є й цьому пояснення. І попереднім, і новообраним депутатам було і є що захищати й примножувати – свої статки. А простому люду?.. Йому треба «виживати», тяжко працюючи, хворіючи і швидко старіючи та вмираючи.

Всі ми читали факти з декларацій керівників району та місцевих депутатів, що друкувалися в «Трибуні праці». То там чітко видно, хто нахапав собі землі, будинків і квартир, в тому числі – й поза межами нашого району та області. А хто, крім мізерної пенсії чи зарплати, та ще старенької хатини, нічого більше не має за душею. Але наші виборці, в основному, знову чомусь голосували за тих, хто менше думає про них, а більше – про себе. Сто процентів гарантії даю, що й надалі такі депутати не дбатимуть про своїх виборців!

Обраний депутатом Київської обласної ради О. Леляк подякував у «Трибуні праці» всім, хто за нього голосував у Поліському, Іванківському та Вишгородському районах. Він пише: «Я завжди працював і буду працювати в інтересах моїх земляків». То ми й просимо: Ви, шановний, “народили” Іванківську ТЕС, то й “похороніть” цей об’єкт! Це наша, виборців, вимога-прохання. Бо, крім шкоди здоров’ю наших людей, держбюджету, звідки викачуються великі гроші у вигляді «зелених» тарифів, та лісам  Полісся, які йдуть з димом за вітром, цей об’єкт ніякої користі державі не  приносить. Тільки його приватним власникам у вигляді мільйонних доходів.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Надія ЯКОВЕНКО,

смт Іванків.