Відкиньте  амбіції, відмовтеся від  інтриг!

Публікації Трибуни Праці

 

 

Спостерігаю за цими “виставами” з перших засідань Київської  обласної і Вишгородської районної рад (хвороба заставила сидіти вдома). На порозі – сесія Іванківської ОТГ. Тож це моє звернення буде саме до новообраних  її депутатів  (читають ФБ всі, реагують – одиниці, але ж інформацію донесуть). Не приведи, Господи, і вам починати роботу з інтриг, гризтися за посади, затягувати час і не починати вирішувати питання!

Знайте: будете гратися в такий нелегкий час, коли люди важко хворіють, коли не впевнені, що буде завтра, коли  суспільство вже потребує лікування від депресії – настільки довгим виявився цей тунель, із якого не видно світла, – то ми вас просто винесемо звідти!..

Я говорила з багатьма жінками після відвідування лікарні, то всі настільки  знервовані!.. Люди тримаються з останніх сил. Хворіють медики, вони вже теж  на межі своїх сил. Підприємці не впевнені у завтрашньому заробітку, вчителі, батьки і учні не знають, яким буде навчання… У людей немає впевненості ні в чому. Тому ваше завдання, шановні депутати, – на місцевому рівні зробити все, щоб людям полегшити сьогоднішнє існування.

Як хто пройшов, то – справа минула. Ви всі – самодостатні, а головне – живете тут. Тому з першого дня відкиньте всі амбіції, відмовтеся від інтриг, забудьте, хто від якої партії та починайте працювати!

І перше вам завдання від нас: привести до відповідних санітарних норм  перебування хворих на першому поверсі ЦПМСД. Не можуть на 5 кв. м знаходитися 15 хворих осіб! Проблема – стара, але саме зараз, під час пандемії, вона потребує якнайшвидшого вирішення.

Ніна Конюшенко,

смт Іванків.