Юні переможці конкурсу енергоатомників

Публікації Трибуни Праці

Уже котрий рік поспіль проводиться Міжрегіональний дитячо-юнацький конкурс творчості «Енергоатом: Енергія, що живить мрії!» серед дітей та молоді міст-супутників атомних станцій України, дітей працівників Енергоатому, відокремленого підрозділу Київського розташування та Іванківського району Київської області. А також для дітей і юнацтва з інших регіонів України, яким цікава тема розвитку атомної енергетики. Його метою є заохочування їх до творчості, інформування суспільства про атомну енергетику як стратегічну галузь, що забезпечує Україну електроенергією.

Вихованці гуртків нашого закладу цього року також взяли участь у конкурсі, представивши роботи в номінаціях: «Короткометражне відео», «Декоративно-прикладне мистецтво та ЕкоАрт», «Образотворче мистецтво», реферати “Ядерна енергія і світ”.

У своїх роботах гуртківці знову продемонстрували необхідність дбайливого ставлення до природних ресурсів, навколишнього середовища.

Приємно відзначити, що серед його призерів є і наші діти. За рішенням професійного журі, переможцями ІІ-го етапу конкурсу стали: у номінації «Короткометражне відео» (фільм, ролик, текстиль тощо) перше місце присуджено Андрію Гончару (гурток «Пісочна анімація»,

робота «Від атома до світла в домі», керівник О. Кафтанова); в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво та ЕкоАрт» (вироби з вторинної сировини: пластик, метал, скло, текстиль тощо) третє місце здобула Анастасія Деміденко (зразковий гурток «Вироби з бісеру», робота «Енергія атому – добробут всесвіту», керівник О. Россоха).

У номінації «Образотворче мистецтво» лауреатами конкурсу визнано: Катерину Богданович (гурток «Декоративне малювання та аплікація», робота «Енергія сонця та води», керівник Л. Смовж), Анастасію Мельниченко (гурток «Вишивка стрічками», робота «Хай Україна розцвітає на щастя, мир і на добро!», керівник І. Мельниченко), та вихованця Народної студії «Художня кераміка» Богдана Полякова (робота «Для миру створені світи, під крилом енергії надійним», керівник Н. Василишина). У номінації рефератів на тему «Ядерна енергія і світ»

лауреатом конкурсу стала Анна Шихненко, учениця ОНЗ Прибірське НВО (її робота – «Ядерна енергія і світ»).

 

Наталія ВАСИЛИШИНА,

директор Іванківського районного центру

дитячої та юнацької творчості.