Німеччина виділила мільйон євро на реформи в Україні

Огляд преси

Берлін вдруге поспіль робить значний внесок в реалізацію Плану дій Ради Європи для України.

Німеччина виділила мільйон євро на підтримку Плану дій Ради Європи для України. Про це повідомило посольство ФРН в Києві у понеділок, 7 грудня.
Зазначено, що в цей день постійний представник ФРН при Раді Європи посол Рольф Мафаель і заступник генсека Ради Європи Габріелла Баттані-Драгоні підписали договір, згідно з яким Німеччина вдруге поспіль робить такий значний внесок в реалізацію Плану дій Ради Європи для України.
На посаді голови Комітету міністрів Ради Європи Німеччина підтримує зусилля України на шляху реформ. Щоб продемонструвати нашу підтримку, ми, як в минулому році, зробили важливий фінансовий внесок до Плану дій Ради Європи для України, – заявила посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен.
У 2019 Берлін також надав 1 млн євро на підтримку Плану, що стало найбільшим внеском, який Німеччина будь-коли робила в подібні плани дій Ради Європи в інших країнах.
Нинішнє твердження подальшої підтримки сталося через кілька тижнів після початку головування країни в Комітеті міністрів Ради Європи. До кінця цього терміну в травні 2021 року Німеччина планує працювати над такими темами як посилення прав людини і верховенства права; формування стандартів прав людини в сфері штучного інтелекту; поводження з дискримінаційними висловлюваннями; захист меншин і молоді тощо.
План дій Ради Європи для України 2018-2022 рр. – це спільна ініціатива Ради Європи та українських органів влади. Вона спрямована на супровід Києва в його зусиллях щодо зміни законодавства, інститутів і практичної діяльності відповідно до європейських стандартів в галузі прав людини, верховенства права і демократії та на підтримку країни у виконанні своїх зобов’язань як держави-члена Ради Європи.
Напередодні повідомлялося, що в Євросоюзі готові допомогти Україні відновити і запустити знову інституції, спрямовані на боротьбу з корупцією. Про це йшла мова на засіданні Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet