Чугуївський аеродром скоро знову відкриють для польотів

Новини України

У авікатастрофі в двох кілометрах від військового аеропорту Чугуєва у вересні загинули 26 офіцерів і курсантів.

Вже до кінця поточного тижня на Чугуївському аеродромі в Харківській області, де у вересні зазнав аварії військово-транспортний літак, планують відновити навчальні польоти курсантів на Ан-26, повідомив заступник начальника Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба Костянтин Васюта. Про це в середу, 9 грудня, передає Суспільне.
За його словами, дозвіл на польоти ХНУПС отримав від командувача Повітряними силами України.
Він уточнив, що після аварії Ан-26 були заборонені лише польоти за участю курсантів.
“Для виконання бойових завдань і бойової підготовки пілотів, які є офіцерами, аеродром “Чугуїв” працював. Для них заборони на польоти не було”, – зазначив заступник начальника ХНУПС. Додавши, що, незважаючи на тимчасове припинення польотів на Ан-26, курсанти продовжували відпрацювання практичних навичок.
“Курсанти 1-2 курсу продовжують навчання на легкомоторних літаках по всій Україні, курсанти випускного курсу продовжують на бойових літаках по всій території України у військових частинах Повітряних сил”, – розповів Васюта.
Військовий літак Ан-26 Збройних сил України розбився увечері 25 вересня в двох кілометрах від військового аеропорту Чугуєва, заходячи на посадку. На борту перебували 27 осіб: офіцери і курсанти Харківського університету Повітряних сил ЗСУ імені І. Кожедуба, вони виконували навчально-тренувальний політ.
В результаті авіакатастрофи на місці загинули 25 людей, один курсант помер в лікарні через опіки.
Раніше генерал-майор Олександр Туринський був відсторонений від виконання обов’язків начальника Харківського національного університету Повітряних сил (ХНУВС) імені Івана Кожедуба наказом Міністерства оборони.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet