В Україну прибув глава Європейського бюро ВООЗ

Новини України

Головними питаннями візиту Клюге будуть реагування на пандемію в Україні, вакцинація і зміни в системі охорони здоров’я.

В Україну з офіційним візитом прибув директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге. Він обговорить з урядом питання, пов’язані з коронавірусом. Про це в неділю, 13 грудня, повідомляє World Health Organization Ukraine.
В аеропорту Клюге і доктора Гундо Вайлера зустріли представник ВООЗ та голова представництва організації в Україні Ярно Хабіхт і головний санлікар України Віктор Ляшко.
“Протягом наступних кількох днів доктор Клюге зустрінеться з представниками уряду, ООН, партнерами з розвитку і представниками гуманітарних організацій. Також директор Європейського регіонального бюро ВООЗ зустрінеться з медпрацівниками, які знаходяться на передовій у боротьбі з пандемією COVID -19 і відвідає лабораторний центр, де проводять тестування на COVID-19. На порядку денному – реагування на пандемію COVID-19 в Україні, вакцинація і трансформація системи охорони здоров’я”, – йдеться в повідомленні організації.
Уточнюється, що Клюге приїхав в Україну разом з директором відділу з підтримки країн і надзвичайних ситуацій (CSE) Гундо Вайлером.
Нагадаємо, 18 листопада глобальний механізм COVAX підтвердив виділення вакцини від коронавірусу Україні, як тільки її зареєструють. Україна отримає вакцину COVAX декількома траншами. Угоди на постачання вакцин підпишуть в грудні. Першим траншем Україна отримає 1,2 млн доз для медиків.
Korrespondent.net писав також, що в Раді назвали дату початку вакцинації в Україні. Пріоритетними групами, які отримають вакцину, будуть медики, педагоги, військові, люди з супутніми хворобами. Для переривання ланцюга передачі коронавірусу в Україні необхідно вакцинувати 17-18 мільйонів жителів.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet