Україна і ВООЗ обговорили співпрацю в боротьбі з пандемією

Новини України

Серед тем обговорення були доступ до COVID-вакцин, зміцнення української системи охорони здоров’я, а також епідемічна ситуація в ОРДЛО.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба зустрівся з директором Європейського бюро ВООЗ Хансом Клюге, щоб обговорить ситуацію з COVID-19 в Україні. Про це повідомляє прес-служба дипвідомства у вівторок, 15 грудня.
Кулеба підкреслив, що Україна прагне максимально задіяти потенціал ВООЗ для профілактики, лікування та якнайшвидшої вакцинації населення від коронавірусу. Тоді Клюге запевнив, що ВООЗ тісно співпрацює з усіма партнерами в цілях ефективної протидії пандемії і зміцнення української системи охорони здоров’я.
Також Кулеба звернув увагу ВООЗ на складну епідемічну ситуацію на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу і Криму. Сторони обговорили питання доступу міжнародних організацій на окупований Донбас.
“Жителі окупованих частин Донбасу і Криму не забезпечені належним медичним та соціальним захистом, що неприпустимо на тлі триваючої пандемії”, – резюмував Кулеба.
Нагадаємо, що МОЗ розраховує отримати COVID-вакцину в лютому. Зараз Україна перебуває на завершальній стадії з декількома виробниками вакцин від коронавірусу, говорить глава МОЗ.
Також повідомлялося, що в МОН дали рекомендації школам через карантин. У зв’язку з локдауном навчальним закладам запропонували зробити канікули в січні, а також організувати дистанційне навчання.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet