Шустер програв спір про захист честі і гідності Коломойському

Новини України

Продюсер “Свободи слова” Павло Єлізаров розповів, що, підготує разом з Савіком Шустером апеляцію на рішення судді Саадулаєва і поскаржиться на його роботу до Вищої ради правосуддя.

Телеведучий Савік Шустер програв в Шевченківському райсуді Києва суперечку про захист честі і гідності. Він вимагав від олігарха Ігоря Коломойського спростувати заяви про те, що нібито брав гроші з учасників своїх програм. Про це повідомив сайт ТСН, який належить Коломойському, і оприлюднив відповідне рішення суду.
Адвокат Марія Липіна, яка представляла інтереси Савіка Шустера в суді, підтвердила інформацію про програну справу, відмовившись коментувати подробиці позову, поки не отримає повний текст рішення судді Анзора Саадулаєва. З ужгородським адвокатом Михайлом Греньо, який, судячи з тексту судового рішення, представляв в процесі Ігоря Коломойського, журналістам зв’язатися не вдалося.
Як зазначається, Шустер вимагав від олігарха спростувати висловлювання про те, що телеведучий нібито брав гроші з гостей за участь в своїй програмі.
Позов стосувався захисту честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації. Також телеведучий вимагав відшкодування моральної шкоди на суму 10 млн грн.
У постанові суду йдеться, що повний текст рішення оприлюднять протягом 10 днів. У Шустера також є 30 днів, щоб подати апеляцію.
Конфлікт почався між Шустером і Коломойським у вересні 2019 року. Тоді в ефірі своєї програми на телеканалі “Україна” Шустер заявив, що подає на олігарха в суд. Він нагадав про конфлікт з каналом Коломойського, коли в 2015 році він підписав контракт на три роки з “1+1”, але після двох випусків його програму зняли з ефіру. Також телеведучий сказав, що Коломойський звинуватив його в тому, що він нібито брав гроші з гостей програми за участь в ній. Нібито саме через це програму зняли з ефіру.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet