SWEET TV підтримує українське кіно. Онлайн-кінотеатр об’єднав блогерів і 15 млн українців

Новини України

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV оприлюднив результати наймасштабнішої битви блогерів за всю історію українського Instagram — у ній взяли участь30 топових українських блогерів і 15 мільйонів їхніх підписників.

“Битва” тривала 30 днів та мала на меті долучити українців до розвитку українського кінематографу.

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV поставив собі мету — привернути увагу великої кількості українців та разом з ними допомогти українського кіно. Ще одна важлива місія — познайомити людей з проєктом “Hollywood українською”. В ньому онлайн-кінотеатр за власні кошти створює україномовний дубляж та озвучку для культових голлівудських фільмів, що раніше були позбавлені такої можливості.

Для досягнення мети SWEET.TV об’єднав 30 найпопулярніших українських блогерів і 15 мільйонів їхніх підписників.

“Ми дуже раді, що так багато відомих блогерів захотіли разом з нами підтримати український кінематограф. Зробити його сильнішим і допомогти знімати нове, якісне, а головне — наше, національне кіно”, зазначив директор онлайн-кінотеатру SWEET.TV Олександр Резунов.

Саме підтримка українського кіно надихала і мотивувала блогерів взяти участь у проєкті. З кожного платного підключення до SWEET.TV — 10 гривень перераховується до Фонду розвитку українського кіно і телебачення (ФРУКТ), який створила компанія.

За механікою битви 30 українських блогерів було розподілено на 5 команд. У кожній з них був свій капітан. Мета змагання — залучитинайбільше користувачів до онлайн-кінотеатру SWEET.TV дляпідтримки українського кіно. Про місію проєкту та “Hollywood українською” дізналося чимало людей: за 30 днів блогери зробили біля 3000 публікацій, які переглянули майже 84 мільйони разів.

SWEET.TV заохочував до проєкту не тільки правильною місією. Були ще й цінні подарунки. Головний приз, який було розіграно серед підписників блогерів, що підключилися до SWEET.TV — новий автомобіль MINI Cooper S — виграла Альона Рєзнік з Білої Церкви. Та це був не єдиний приз від SWEET.TV. Також було розіграно 150 Android-приставок і новий smart-телевізор Samsung 4K.

Перемогу серед блогерів здобула команда Люди з Голівуда. Разом з нею до чемпіонства прийшли Ірина Пернаровська, Наталі Мічковська, Настя Єлісєєва, Ігор Коваль та Кирило Скачков.

“Якщо ми не будемо допомагати розвитку українського кіно, на жаль, воно може взагалі зійти нанівець. Треба підтримувати, і я тільки за. Я дивлюсь кіно і українською, і іншими мовами. Але моя маленька дитина дивиться мультики виключно українською. Тому SWEET.TV в нашій родині був, є і буде. Я пішла на “Битву блогерів” тому, що підтримую українське. Плюс я люблю грати і вигравати. Тим паче, проєкт називається “Hollywood в Україні”, а я — Люда з Голівуда. То був знак!”каже блогерка Люда з Голівуда.

Також у історичній битві блогерів взяли участь Володимир Остапчук, Микита Добринін, Діма Варварук, Даша Квіткова, Богдан Шелудяк, Ганна Алхім, Свят Бойко та інші відомі українські лідери думок. Своїх колег підтримували блогери, які вирішили долучитися до проєкту за власною ініціативою. Серед них: Леся Нікітюк, Злата Огневич, Олена Мандзюк та інші.

“Мені, як людині, що вже давно на телебаченні, дуже приємно, що є люди та компанії, які допомагають розвивати українське кіно. Круто, що молоді режисери, актори можуть реалізовувати свої ідеї та амбіції. Український кінематограф зараз отримує “пуш”, в першу чергу — фінансовий. Ми пишаємось найбільшим літаком, або найдовшим проспектом в Європі, або найглибшою станцією метро в світі, давайте пишатися українськими фільмами!”Каже учасник “Битви блогерів”, шоумен і ведучий Володимир Остапчук.

Докладніше про “Битву блогерів”, підтримку українського кіно та проєкт “Hollywood українською” ви можете дізнатися на офіційному сайті SWEET.TV.

Підключайся до SWEET.TV та отримай шанс виграти телевізор Samsung 4K щодня та квартиру в Києві 31 грудня. Детальніше про акцію