ЧИ ВСТИГНУТЬ З НОВОРІЧНИМИ ПОДАРУНКАМИ ДЛЯ ЦРЛ?..

Публікації Трибуни Праці

 

У попередньому номері газети я вже писав про те, що в Іванківській ЦРЛ незабаром з’явиться комп’ютерний томограф (КТ). Під нього швидкими темпами готується відповідне приміщення у відділенні невідкладної (екстреної) медичної допомоги, в яке реорганізоване колишнє приймальне відділення. Там же, у хірургічному корпусі, буде встановлено ліфт для «цивілізованого» підйому хворих на другий поверх і вниз. Сьогодні розповім дещо конкретніше про цю підготовку.

Дати оцінку ситуації я попросив  голову Іванківської РДА Сергія Яценка. Ось що він розповідав мені тиждень тому:

– Керівники генпідрядника – компанії «Украгробудінвест» запевняють, що  всі підготовчі будівельні роботи  для встановлення КТ будуть закінчені до  19 грудня. З Києва надійшла інформація, що він буде доставлений в нашу ЦРЛ найближчими днями. Потім треба ще попрацювати над його монтажем і наладкою.

Також днями обіцяли завезти сюди спеціальний  ліфт, під який готується окрема шахта. Хто проводитиме  пуско-налагоджувальні роботи і коли – ми ще не знаємо. Але вони мають бути виконані до Нового  року.  Бо особливістю цього проєкту є те, що виділені на нього кошти не переходять на наступний рік. Не освоїмо їх повністю в нинішньому – залишок заберуть назад в обласний бюджет. Й це стимулює і будівельників – у передбачені терміни виконати всі необхідні роботи, і нас – якнайшвидше забезпечити лікарню додатковим обладнанням та поліпшити обслуговування хворих земляків.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

 

Фото автора.