Підписаний закон: сироти зможуть жити в прийомних сім’ях після 18 років

Новини України

При цьому не важливо, в якому навчальному закладі вони навчаються – в установах професійної (професійно-технічного) освіти або закладах вищої освіти.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про посилення захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Даний документ передбачає дозвіл на життя в прийомних сім’ях після 18 років. Про це в середу, 23 грудня, повідомляє Офіс президента України.
Уточнюється, що після вступу в силу закону діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, зможуть жити в прийомній сім’ї або дитячому будинку сімейного типу до досягнення 23-річного віку.
“Документ спрямований на поліпшення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу”, – додали в ОП.
Зазначається, що документ набуде чинності на наступний день після його опублікування.
Нагадаємо, в Україні діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, в тому числі після досягнення ними 23 років, отримали право на позачергове отримання житла з житлового фонду.
Раніше Кабмін збільшив розмір соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей з інвалідністю на 2020 рік. Діти-сироти отримуватимуть щомісяця на тисячу гривень більше, а діти з інвалідністю – три тисячі.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet