Дорогі іванківці, земляки мої!      

Публікації Трибуни Праці

 Прийміть і від мене щирі й теплі привітання зі святами, що наближаються! Зичу добра й затишку усім родинам нашої громади – хай всім нам таланить у наступному 2021­-му році!

Позаду  – надскладний рік, хай йому грець. Рік пандемії, рік розчарувань та криз. А ще – рік боротьби, рік виборів, рік надій… Нарешті час його – незатишного та буремного – потроху збігає й ми прямуємо в наступний. З вірою в зміни, притому  – в конструктивні зміни!

Хочу не лише поздоровити вас, мої  шановні, а й сказати дещо від себе – особисте.

25 жовтня цього року я вперше у житті брав участь у місцевих виборах не лише як виборець, а й як кандидат у депутати  до Київської  обласної ради по виборчому округу №7, що об’єднує територіальні громади новоутвореного Вишгородського району. За партію “Європейська Солідарність”, від якої я балотувався, та особисто за мене проголосували тисячі мешканців тоді ще Іванківського району, й, зокрема, рідного Іванкова. Дуже вам всім дякую за таку високу довіру! Мої батьки та рідний брат проживають і працюють в Іванкові. Я завжди пишався, що родом з самого патріотичного краю нашої Київщини!

Так, на даний час наша партія перебуває в конструктивній опозиції до діючої влади. Нам не вистачило буквально кількох голосів, аби сформувати в обласній раді коаліцію патріотичної більшості. Гроші та маніпуляції завадили цьому. Але ми не втрачаємо надії. Ба, більше, – наша партія й особисто я в будь­якому разі починаємо діяти.

На чому маємо зосередитися у наступному році? На сталому економічному розвиткові. На нагальних питаннях медицини. Саме місцевої медицини! На поліпшенні стану доріг, вулиць, тротуарів, вуличного освітлення. Нові інструменти в рамках об’єднаних громад дадуть таку змогу. Подивимося. Спробуємо.

А ще вважаю, що необхідна об’єктивна інвентаризація земельних ресурсів Іванківської об’єднаної громади й повернення сюди принципу справедливості. Для всіх.

Окреме питання – необхідно прискорити реконструкцію водопровідних мереж. Справ багато. Фронт робіт зрозумілий. За підтримки діючої влади зелених чи без неї – будемо просувати ці питання на районному та обласному рівнях. Тому розраховую й на вашу активну підтримку!

Наша партія сьогодні – єдина політична сила, що відстоює європейські стандарти розвитку територіальних громад, ідеали сильної та незалежної України. А нам це нести й сюди, в Іванківську громаду.

Для активізації наших контактів та генерування спільних ідей та зусиль хочу залишити тут свою особисту електронну пошту – v.den212@gmail.com. Пишіть прямо мені. Буду радий співпраці та вашим конструктивним пропозиціям.

Ще раз  з прийдешніми незабаром святами вас, дорогі мої земляки – Новим 2021 Роком та Різдвом Христовим! Зокрема, всім читачам “Трибуни праці” – Божого благословення та достатку в родинах.

Слава Україні!

Віталій ДЕНИСЕНКО,

депутат Київської обласної ради.