Передноворічне. Сумне й оптимістичне  одночасно

Блог редактора

 

 

Ось і добігає кінця, шановні мої земляки, важкий і проблемний для дуже багатьох з нас  високосний 2020-й рік.

Він був нелегким і для вже зовсім невеличкого колективу редакції «Трибуни праці». Ми втратили цьогоріч ще одну свою колегу… Ми продовжуємо поступово втрачати тираж газети. Адже  незадовільна доставка преси передплатникам  «Укрпоштою» також призводить до скорочення тиражів: люди сплачують немалі для них кошти, а своєчасно багато хто не може читати улюблені  видання. Бо їх доставляють з тижневою затримкою або й зовсім декому не доставляють. І «крайнього» – відповідального за таке – ніхто в поштовому відомстві навіть не шукає. Вище його керівництво отримує мільйонні зарплати в результаті своїх нововведень, а в низових  ланках працюють так, як їм платять за роботу…

А несоціальне, як переконані прості українці, управління економікою нашої держави, загострене сьогодні ще й  карантинними проблемами з приводу COVID-19, довготривала вже війна, розв’язана сусідом-агресором, невпинне збідніння на фоні дальшого збагачення олігархічних кланів, що «допомагають» управляти Україною – усе це дуже негативно впливає на настрій і добробут українців.

Не хочеться далі навіть перераховувати всі  виклики, що постають перед нами з кожним роком усе рясніше, на жаль. Й котрі не дають впевненості, як то мовиться, в завтрашньому дні.

Та одне можу сказати з упевненістю: колектив нашої редакції не має наміру навіть у таких нелегких умовах припиняти випуск районної газети. Адже вона для багатьох земляків залишається надійним і стабільним джерелом різної місцевої інформації. Яке їм не можуть замінити – в силу різних об’єктивних причин – ніякі фейсбуки з телеграмами й месенджерами. Тому чутки про те, що «Трибуна праці» перестане виходити у 2021 році (їх хтось з якоюсь метою таки поширював…) – безпідставні! Ми провели передплату на перше півріччя – і це вже гарантія випуску газети: гроші назад не повертатимемо.

Разом з вами, шановні читачі, хочу вірити, що входження (вже колишнього, на жаль) Іванківського району  в новостворений Вишгородський – значно розширений в адміністративно-територіальних межах, – не викличе поглиблення кризових явищ у нашому повсякденні ще й місцевого характеру.

Щиро вітаю вас, шановні читачі-земляки, з прийдешнім Новим 2021 роком і зичу кожному  якнайменше проблем у житті та якнайбільше світлих, радісних днів при доброму здоров’ї! Будьмо оптимістами!..

Павло СМОВЖ.