Результат місцевих виборів очевидний: «Батьківщина» Тимошенко – альтернатива чинній владі

Публікації Трибуни Праці

 

Місцеві вибори, що відбулися в Україні 25­го жовтня, вчергове показали, які питання хвилюють людей та кому вони готові довірити їхнє розв’язання. Як і передбачалося напередодні, голосування стало свого роду референдумом довіри чинній владі й тому курсу, яким вона сьогодні веде країну.

Так, згідно з даними ЦВК, понад 80% людей віддали свої голоси за позавладні партії, показавши, що вони проти хаосу, проти тих ініціатив та антинародних рішень, які намагається узаконити команда Зеленського.

За результатами виборів «Батьківщина» Юлії Тимошенко стала першою серед опозиційних партій та другою після президентської партії «Слуга Народу» за кількістю мандатів у радах всіх рівнів.

Остаточні дані показують, що команда Тимошенко набрала 12,5% голосів та провела до рад по всій країні понад 4500 депутатів, поступившись лише президентській партії, за яку проголосували 17,5%.

«Тимошенко та її «Батьківщина» в очах українців – єдина альтернатива нинішньому «зеленому» хаосу, свавіллю та знищенню держави. Це – головний висновок місцевих виборів, на яких партія Тимошенко отримала найбільше представництво у місцевих радах серед усіх опозиційних партій», – переконаний політичний експерт Дмитро Корнійчук. У своєму дописі у Facebook, присвяченому результатам місцевих виборів, він написав, що одним із вагомих показників довіри до партії Тимошенко є те, що її команда отримала рівномірну підтримку по всій країні.

«Що підтверджує: економічні та політичні ідеї Тимошенко, її конкретна програма з виведення економіки з кризи і боротьби з коронавірусом об’єднують всю Україну. Це те, що треба зараз кожному українцеві…», – додав Дмитро Корнійчук.

І правда, люди довіряють Юлії Тимошенко, адже і вона сама, і її команда не просто словами, а діями вже протягом багатьох років доводять свою професійність у вирішенні нагальних для країни питань, а в своїй діяльності на перший план завжди виносять потреби та інтереси людей.

Доречно тут було б згадати і період прем’єрства самої Тимошенко у 2008­2009 роках. Це був так само непростий для України час – світова економічна криза, епідемія так званого свинячого грипу. Країна і світ переживали не найкращі свої часи.

Але тоді Юлії Тимошенко вдалося сформувати біля себе потужну урядову команду та завдяки стратегічному підходу, виваженості дій, а головне –  професійності і вчасності ухвалених рішень зробити все необхідне, щоб люди не відчули на собі та своїх сім’ях сильного удару світової нестабільності. Навіть більше: пенсії, соцдопомога виплачувалися вчасно, люди отримували необхідну допомогу, ані тарифи, ані ціни не росли. І яким би непростим не був той період, але люди мали впевненість у новому дні.

«Що казати: допомога при народженні третьої дитини становила 150 тисяч гривень при курсі 8. Зрозуміло, що за цим стояла цілодобова і професійна робота самої Тимошенко у Кабміні», – нагадав політичний експерт Дмитро Корнійчук.

Зараз країна переживає не найлегші часи, протистоїть і світовій пандемії, і економічній кризі, а в додачу й некомпетентності влади. Людям є з чим порівнювати, і своїм вибором 25­го жовтня вони показали, що не хочуть, аби й далі провадилася антинародна політика, не хочуть залишатися сам на сам із викликами, які нависли над країною. Зараз, як ніколи, народ потребує впевненості у майбутньому, а також у професійності та чесності влади.

Розуміючи, що країну потрібно рятувати від некомпетентних та суперечливих рішень центру, Юлія Тимошенко вже поставила перед депутатами «Батьківщини» на місцях конкретні завдання, які потребують негайного виконання. Зокрема, це й моніторинг ситуації щодо боротьби з коронавірусом, і підготовка лікарень, це й допомога малому та середньому бізнесу в умовах карантинних обмежень, і звернення до влади з вимогою скасувати антинародне рішення про розпродаж землі, розв’язання проблем медицини й освіти та серйозний підхід до питань екології.

Професійність та чітка стратегія дій у теперішній ситуації не змусить людей довго чекати від «Батьківщини» потрібного результату. Це було доведено неодноразово. Це буде доведено й зараз.