Шановні земляки!

Публікації Трибуни Праці

 

Минає 2020 рік. З різними почуттями та настроями ми проводжаємо його в історію. Для когось він був сповнений новими здобутками і звершеннями, цікавими знайомствами та зустрічами, а для когось минув непомітно й тихо. Всі ми плідно трудилися разом – влада, громада, бізнес – для того, щоб умови життя стали кращими, а населені пункти Іванківщини – затишнішими та ошатнішими.

Сподіваюся, що наступний рік буде благодатним для України, Іванківщини й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість – стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі й негаразди. Тож відкриймо першу сторінку календаря 2021 року й побажаймо один одному миру, злагоди, терпіння, оптимізму, добра, удачі та везіння.

Від імені колективу райдержадміністрації та від себе особисто шлю вам найкращі вітання з нагоди Нового 2021 року та Різдва Христового. Хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а Різдво Христове наповнить серця духовністю та вірою у здійснення усіх мрій і задумів.

Бажаю усім мирного неба над головою, національної й родинної злагоди, благополуччя, спокою у сім’ях та міцного здоров’я. Нехай світлі Різдвяні дні наповнять ваші домівки радістю, душевним теплом, подарують якомога більше приємних миттєвостей і незабутніх вражень.

Щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят!

Сергій ЯЦЕНКО,

голова  Іванківської райдержадміністрації.