Опубліковане відео прибуття українок із Сирії

Новини України

У СБУ повідомили, що сьогодні фактично завершився евакуаційний етап складної операції із повернення українських громадян.

СБУ оприлюднила відео з прибуття громадян України, які перебували в таборах для цивільних осіб в Сирії. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

“До Києва прибув літак з 9 громадянами України, які перебували в таборах для цивільних осіб в Сирії. Додому повернулися 2 дорослих і 7 малолітніх дітей”, – йдеться в повідомленні.

В аеропорту Бориспіль їх зустріли голова СБУ Іван Баканов, міністр оборони Андрій Таран, заступник керівника ОП Роман Машовець та інші представники влади.

“Таким чином, сьогодні фактично завершився евакуаційний етап складної операції з повернення українських громадян, які перебували в сирійських таборах для біженців”, – повідомили в СБУ.

Повідомляється, що спеціальна робоча група була створена в червні 2019 року, до якої увійшли і представники СБУ. Завданням групи була організація евакуації наших співвітчизниць і їхніх дітей.

Нагадаємо, з табору аль-Холл в Сирії, де утримували сім’ї бойовиків Ісламської держави, звільнили двох громадянок України з дітьми.

Також президент України Володимир Зеленський прокоментував повернення дев’яти громадян України, які перебували в таборах для цивільних осіб в Сирії.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet