Бик радить вам прагнути до…

Публікації Трибуни Праці

«Бик – це рішучий та працьовитий звір. Окрім цього, биків характеризують як вольових, благородних та мудрих тварин. Саме через це у 2021 році слід приділити час для роботи над собою. Бик радить вам прагнути до розвитку себе та свого внутрішнього світу.

У творчості родини Примаченків теж багато картин із зображенням Бика. Чому? Вони вкладали в них емоції сили та мужності, мудрості та рішучості. Через це відчувається заряд мотивації та енергії на нові звершення.

У складні часи часто опускаються руки. Тому символ Бика як нагадування про роботу є дуже необхідним. А якщо такий сувенір ще й з зображенням картини Марії Примаченко – він стане чудовим подарунком на Новорічні свята…».

Цей текст розміщений на сторінці «Maria Prymachenko Family Foundation» у соцмережі Фейсбук –  «сайті з  мистецтва й гуманітарних наук», як назвали його організатори. Там  постійно і вдало популяризується життя і творчість усіх членів родини нашої всесвітньо відомої землячки – народної художниці УРСР, лауреата Державної премії УРСР ім. Т.Г. Шевченка, заслуженого майстра народної творчості УРСР, заслуженого діяча мистецтв України Марії Овксентіївни Примаченко ( 1909 – 1997 рр.).

Дана публікація «Трибуни праці» зумовлена не тільки інформацією, оприлюдненою на цьому інтернет­порталі  й поширеною в місцевих групах Іванківщини. У січні 2021­го виповнюється 112 років з дня народження місткині . Пропонуючи поглянути на відповідні  картини Марії та її внука Івана читачам нашої газети, ми, тим самим, ще раз демонструємо свою вдячну пам’ять про художницю.

На знімках: “Синій бик”. Марія Примаченко, 1947 р.; “Бичок­третячок”. Марія Примаченко, 1984 р.; “Цей бик дерева ломає, бо йому чогось краса заважає”. Іван Примаченко, 2017 р.